קרקע למכירה

6 יחידות אחרונות בשכונת הפארק חדרה

210 מטר זכות לדירה במחיר 295.000 ₪

יתרונות השקעה בקרקע בחדרה - מה אתם צריכים לדעת?

השקעה בקרקע ממשיכה להיות השקעת נדל"ן אשר מעניינות קהלים רבים. אם בעבר אלו היו רק המשקיעים הגדולים והמנוסים, הרי שכיום הודות למידע הנגיש כל כך באינטרנט החושף רבים לפרויקטי קרקעות שונים להשקעה, גם אנשים צעירים יותר רוצים לבסס לעצמם השקעה שתניב להם רווחים יפים ותאפשר להם להגשים בעתיד את חלום רכישת הדירה שלהם.

שוב ושוב עולה שמה של חדרה כלוקיישן השקעה מוביל בכל הנוגע לקרקעות . האם רכישת קרקע להשקעה בצפון, בחדרה, כדאית? העיר חדרה מגלמת בתוכה סל יתרונות, כאשר היתרון הבולט והאטרקטיבי ביותר תחילה הוא המחירים. לא שצריך להוסיף מילה על מחירי הנדל"ן בישראל, אך אולי בהחלט כדאי להוסיף מילה על המחירים בחדרה.

בעוד ישנם מחירים גבוהים מאד באזורי המרכז, בדגש על העיר תל אביב, דווקא חדרה מציעה קרקעות להשקעה במחירים נוחים, לכל סוגי המשקיעים. העיר מחזיקה ביתרונות נוספים, כאשר אלו הבולטים ביותר הם ההשתדרגות שלה במגוון רחב של מישורים כדוגמת החינוך והתשתיות, ועד היותה ציר מרכזי המחבר את התושבים אל כל מרכזי התעסוקה – בחיפה, באזור השרון ובתל אביב.

המון פעמים המשקיעים מתחילים את החיפוש שלהם דווקא עם מחירים נוחים. אם מתמקדים לרגע על המחירים המוצעים, כדאי בעיקר להבין ממה מושפעים המחירים. בהשוואה לדירות המוצעות למכירה, קרקעות חקלאיות מוצעות במחירים נמוכים משמעותית.

שני פרמטרים מרכזיים: השכונה או המיקום הספציפי בעיר בו ממוקמת הקרקע ומהו צפי ההפשרה שלה.

קרקעות בחדרה מוצעות במחירים אטרקטיבים, גם לקהל משקיעים צעיר וזהו היתרון הראשון. יתרון נוסף שאמור להשפיע על ההחלטה שלכם האם להשקיע או לא, הוא כל מה שקשור לעלויות תחזוק.

בקרקע מופשרת לפני תוכניות מפורטות העלות היחידה היא ארנונה שנתית של כמה עשרות שקלים בשנה. 

ליצירת קשר

כתובת

רחוב חטיבת גולני, המשך שכונת הפארק

ליצירת קשר

שתפו ברשתות החברתיות

הקרקע המוצעת למכירה מופשרת לפני תוכנית מפורטת עם תקן 22!

גוש 10027 רחוב חטיבת גולני המשך שכונת הפארק

גוש חלקה

חטיבת גולני

חדרה

גוש חלקה

מתעניינים ברכישת מגרש ברחוב חטיבת גולני?

השאירו פרטים ונציג ייצור עמכם קשר

×
×

עגלת קניות